SPEELLIJST en de rest kan stikke! 2008/2009

EINDHOVEN ......................12 oktober .........15.00 uur.........Plaza Futura ...........040-2946848
MERELBEKE* ...................20 oktober..........14:00 uur.........C.C. Merelbeke
MERELBEKE*....................21 oktober..........10:00 uur.........C.C. Merelbeke
MERELBEKE*....................21 oktober..........14.00 uur.........C.C. Merelbeke
ENSCHEDE .........................26 oktober .........14:00 uur.........Concordia Theater .053-4311089                
ENSCHEDE* ...................... 27 oktober..........10:30 uur.........Concordia Theater .053-4311089          
ENSCHEDE*
........................27 oktober..........13:30 uur.........Concordia Theater .053-4311089          
ENSCHEDE*
.......................28 oktober .........10:30 uur.........Concordia Theater .053-4311089          
ENSCHEDE*
.......................28 oktober .........13:30 uur.........Concordia Theater .053-4311089          
WEERT.................................29 oktober..........15:00 uur.........Munttheater ...........0495-540322                
BRUSSEL*...........................4 november....... .13:30 uur.........VCA schouwburg
NIJMEGEN.........................
9 november....... . 15:00 uur....... ..Lindenberg Theater  024-3273737                
CULEMBORG...................12 november  .... . 14:30 uur.........De Fransche School 0345-521546                
EVERGEM/SLEIDINGE*.17 november........10:30 uur.........C.C. Stroming
EVERGEM/SLEIDINGE
*.17 november........13:30 uur....... .C.C. Stroming
EVERGEM/SLEIDINGE*
.18 november..... ..10:30 uur ....... C.C. Stroming
EVERGEM/SLEIDINGE*
.18 november........13:30 uur.........C.C. Stroming
OUD-TURNHOUT
*............25 november.......10:00 uur ..... ...O.C. de Djoelen
OUD-TURNHOUT*
............25 november.......13:30 uur .... ....O.C. de Djoelen
VALKENSWAARD....... ... 10 december........15:00 uur ........C.C. De Hofnar.......040-2074020                
DEN BOSCH........... ........ . 5 april........... ......15:00 uur ........Verkadefabriek .......073-6818160                
ZOETERMEER............. . ..13 mei .................14:00 uur ........Stadstheater.........  ..079-3427565     
EINDHOVEN*....................3 februari.............10:30 uur........CKE  
EINDHOVEN*....................
3 februari.............13:30 uur........CKE           
BERGSCHENHOEK*..... ..2 maart ...............13:30 uur........Het Spectrum          
BERGSCHENHOEK*..... ..3 maart ...............11:00 uur........Het Spectrum          
BERGSCHENHOEK*..... ..3 maart ...............13:30 uur........Het Spectrum          
ALMELO*..........................23 maart ..............13:30 uur........Hof 88 
ALMELO*..........................24 maart...............10:30 uur .......Hof 88  
ALMELO*..........................24 maart...............13:30 uur .......Hof 88 
AALST/LAAGZUTHEM*.30 maart...............14:000 uur .... Het trefpunt Raalte
OLST*................................ 31 maart...............10:15 uur ...... Holtohus
OLST*................................ 31 maart...............10:15 uur ...... Holtohus
DEN BOSCH ....................5 april ...................15:00 uur .......Verkadefabriek
DEN BOSCH*...................6 april....................10:15 uur .......Verkadefabriek
DEN BOSCH*...................6 april....................13:30 uur .......Verkadefabriek
DEN BOSCH*...................7 april................... 10:15 uur .......Verkadefabriek
ZOETERMER
............... ..13 mei...................14:00 uur....... Stadstheater
EINDHOVEN*..................
19 mei...................11:00 uur........obs De Boschuil
EINDHOVEN*..................19 mei...................13:30 uur........obs De Boschuil
KAMPEN*.........................25 mei...................13:45 uur........Stadsgehoorzaal Kampen
OISTERWIJK*..................4 juni....................10:30 uur.........Tiliander
OISTERWIJK*..................4 juni....................13:30 uur.........Tiliander
OISTERWIJK*..................5 juni .................. 10:30 uur ........Tiliander
OISTERWIJK*........... ......5 juni .................. 13:30 uur.........Tiliander
HELMOND*............... ......8 juni....................13:30 uur.........t Speelhuis
HELMOND*......................9 juni ...................10:30 uur.........t Speelhuis
HELMOND*......................9 juni ...................13:30 uur.........t Speelhuis
BREDA*.............................15 juni..................10:30 uur ........Chassétheater 
BREDA* ............................15 juni..................13:30 uur ........Chassétheater 
BREDA*.............................16 juni..................10:30 uur.........Chassétheater 
BREDA*.............................16 juni..................10:30 uur.........Chassétheater 
BREDA*.............................17 juni..................10:30 uur.........Chassétheater
BREDA* ............................18 juni..................10:30 uur ........Chassétheater
BREDA* ............................18 juni..................13:30 uur ........Chassétheater
BREDA*
.............................19 juni ................ 10:30 uur.........Chassétheater 
BREDA*
.............................19 juni ................ 10:30 uur.........Chassétheater 

  * besloten schoolvoorstelling. Te bezoeken in overleg met het gezelschap.